In de categorie Beste Mannelijke Bijrol Comedy maken kans op nominatie:
Albert Jan Verhees – The Wiz – The Wiz – BOV
Bauke Haanstra – Willem – Petticoat – MUZT
Diordi Hunsel – Stroman- De Tovenaar van OZ – De Notenkrakers
Dirk Swart – Theo – Pippin – Enthousiable
Don Collin – Snorrescha – Cats – Valuascollege
Elbert Kooy – Herodus – Jesus Christ Superstar – AHA producties / Ichtus Lyceum
Erik Klinkhamer – Ton – Heerlijk duurt het langst – Music All Enschede
Freek van der Heide – Gerrit – Ja Zuster Nee Zuster – Zwols Muziektheater
Jac Ruiten – The Wiz – The Wiz – Vuur en Vlam
Jeroen Janssen – Kerstman – Elf – Greg & Baud Productions
Jeroen Nijhof – Buurman Boordevol – Ja Zuster Nee Zuster – Zwols Muziektheater
Joery Mooijman – Tony – Lucky Stiff – Rijswijks Muziektheater
Johnny de Regt – Warner- Legally Blonde – Musicompany
Joost Huijs – Toulouse – Lady Marmalade – Stamppij
Jordy Busser – Seaweed – Hairspray – Thalia
Jos Groffen – Blikkenman – The Wiz – BOV
Manje Dijkema – Garcia – Zorro – Musicalvereniging Westend
Marijn Ouwehand – Kees – Heerlijk duurt het langst – Musicall Enschede
Mark van Amelsvoort – Orin Scrivello- Little Shop of Horrors – PLSH Goirle
Mark Huisman – Harlekino – Villa Johanna 2.0 – Stichting Oss Cultureel
Mark Pathuis – Blikkenman -The Wiz – Vuur en Vlam
Merijn Spelt – Chad/Carlos – Legally Blonde – Amsterdam Musical
Michael Karma-Neutel – Koning John – Robin Hood – ASK
Pieter Heesels – Meneer Hobbs – Elf – Greg & Baud Productions
Pieter Liebregts – Farao – Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat – Stemp
Pim Vergeldt – Mangojerry – Cats – Valuascollege
Ronald Hage – Professor Calahan – Legally Blonde – Musicompany
Rutger Knijnenburg – Luigi – Lucky Stiff – Rijswijks Muziektheater
Ryan van der Heijden – Vinnie – Lucky Stiff – Rijswijks Muziektheater
Thomas Moesker – Koning Charles II – Margareth Hughes – NJMT
Tom de Wijs – Lurch – The Addams Family – Greg & Baud Productions
Tycho Lemmen – Abelkauw – Cats – Valuascollege
Vincent van Zeelt – Pugsley – The Addams Family – Bel Canto Oostzaan
Wesley Lont – Corny Collins – Hairspray – Thalia
In de categorie Beste Mannelijke Bijrol Drama maken kans op nominatie:
Andre Pieters – Meneer Polak – Geheugendief – Volle Zaal Producties
Arjen Hinloopen – Judas – Jesus Christ Superstar – AHA producties / Ichthus Lyceum
Christian Jongedijk – Angel – Rent – Vals Alarm
Dinand Duenk – Rechter Turpin – Sweeney Todd – Musical Producties Gaanderen
Harry Bijker – Zoser- Aida – VAKK
Jordy Tromp – Isaac – Zorro – Musicalvereniging Westend
Keije Schepers – Anthony – Sweeney Todd – Musical Producties Gaanderen
Maarten Tuit – Christian van Geelen – Hoera we hebben een Koning – Historische Spelen Woerden
Mark van Groenesteijn – Paul – Foxtrot – Elstars Muziektheater
Martin Brongers – Zoser – Aida – AZOV Abbekerk
Peter Kip – Mereb – Aida – VAKK
Pim Verbeek – Harold Bride – Titanic – Brabants Muziektheater
Roy de Groot – Magaldi – Evita – Musicalvereniging OVA
Thomas Groenbroek – Tom Collins – Vals Alarm – Rent
Tommy Kinneging – Acteur – Margareth Hughes – NJMT
Youri Lavrijsen – Aramis- 3 Musketiers – Theatergroep SPOT
In de categorie Beste Vrouwelijke Bijrol Comedy maken kans op nominatie:
Angel Pranger – Amber von Tussle – Hairspray – Thalia
Anne de Jong – Abracadabra – The Wiz – Vuur en Vlam
Anne-Marie Zuidema – Velma von Tussle – Hairspray – Thalia
Astrid Kelderman – Florinda – Into the Woods – Onstage
Carla Verweij – Alice Fairfax – Jane Eyre – Spot! Theater
Chantal Schetters – Roodkapje – Into the Woods – Onstage
Eline van Terwisga – Polly Peachum – De Driestuiversopera – Virgiel
Esmee de Boer – Vogelverschrikker – The Wiz – Vuur en Vlam
Estra van Nieuwkoop – Rusty – Footloose – Iris Performing Arts
Evelien Hoogeveen – Sadista – The Wiz – BOV
Fay de Klein – Turboteaser – Cats – Valuascollege
Gigi van der Ree – Vivienne Kensington – Legally Blonde – Amsterdam Musical
Hanneke Post – Lucy Brown – De Driestuiversopera – Virgiel
Jamie Boertien – Enid Hoops – Legally Blonde – Djemm!
Janneke van Rooij – Stiefmoeder – Into the Woods – Onstage
Jojanneke van der Linden – Emily Hobbs – Elf – Greg & Baud Productions
Jorina Verhees – Vogelverschrikker – The Wiz – BOV
Kirsten Galesloot – Serena – Legally Blonde – Djemm!
Kitty Dam – Nel Gwynn – Margareth Hughes – NJMT
Laura Gerritsen van Heijst – Assepoester – Into the woods – Onstage
Linde Vos – Sylvia – Elvis all shook up – 2 Stage
Lisa Tritten – Paulette – Legally Blonde – Djemm!
Livia Lamers – Valerie – Cats – Valuascollege
Manon Haring-Zeijl – Mme Armfeldt- A Little Night Music – Amsterdam Musical
Marjo Harmsen – Pirelli – Sweeney Todd – Musical Producties Gaanderen
Maria Charles – Melkboer/Agent – BloodBrothers – Musicalvereniging DOS
Mieke van Nistelrooij – Alice Bean – Titanic – Brabants Muziektheater
Myrthe Levering – Frederika – A Little Night Music – Amsterdam Musical
Nadine Klifman – Pink – Heerlijk duur het langst – Music All Enschede
Renate Rouwen – Paulette – Legally Blonde – The Cast
Sabine Dorrepaal – Brechtje – De Engel van Amsterdam – Musical Almere
Samantha Braat – Vi Moore – Footloose – Iris Performing Arts
Sanne Veeneman – Michelle Hobbs – Elf – Greg & Baud Productions
Sarah van der Pol – Jet – Ja Zuster Nee Zuster – Zwols Muziektheater
Stephanie Verstraten – Brooke Windham – Legally Blonde – Amsterdam Musical
Tessa Buijs – Petra – A Little Night Music – Amsterdam Musical
Thijn Kessels – Victoria – Cats – Valuascollege
Vera Nijboer – Lucinda – Into the Woods – Onstage
Wytske Bakx – Vivienne Kensington – Legally Blonde – Musicompany
Yrsa Machellessen – Wolf – Lang en Gelukkig – Centrum voor de Kunsten Eindhoven
Ziara Bogaers – Paulette – Legally Blonde – Amsterdam Musical
In de categorie Beste Vrouwelijke Bijrol Drama maken kans op nominatie:
Annemarie Paulusse – Kate McGowan – Titanic – Brabants Muziektheater
Bianca Maasbach Meeter – Rosie – Foxtrot – Elstars Muziektheater
Fiona Huismans – Suzanne – Code Monet – Fluxus
Floor Bokkes – Koningin Anna – 3 Musketiers – Sempre Sereno
Geeske Bruijn – Amneris – Aida – AZOV Abbekerk
Jozefien Stam – Svetlana – Chess – Horizon
Linda Schrik – Martine Visscher – Bockereyders – Max Mini
Linda de Wit – Mama Marie – Lady Marmalade – Stamppij
Mandy Wortel – Theodosia Hughes – Margareth Hughes – NJMT
Marije Fagginger Auer – Rochefort – 3 Musketiers – Theatergroep SPOT
Nancy Strijbis – Arbiter – Chess – Horizon
Paula van Koll – Mathilde- Foxtrot – Elstars Muziektheater
Sandra Schollen – Clasina Mutsaers – Moordhoek – Muziektheater Tilburg
Sharon Doldersen – Amneris – Aida – VAKK
Sophie van Lent – Colombina – Villa Johanna 2.0 – Stichting Oss Cultureel
Susanne van Gent – Tante Em – The Wiz – Vuur en Vlam
Sylvie de Vries – Joanne – Rent – Vals Alarm
Timna Hacquebord – Maureen – Rent – Vals Alarm
In de categorie Beste Ensemble maken kans op nominatie:
3 Musketiers – Sempre Sereno
3 Musketiers – Theatergroep Spot
Aida – Vakk
Als ik het geweten had – Podiumspektakel Harderwijk
BloodBrothers – Musicalvereniging DOS
Bockereyders – Max Mini
Cats – Valuascollege
Code Monet – Fluxus
De Driestuiversopera – Virgiel
De Engel van Amsterdam – Almere
De Tovenaar van Oz – De Notenkrakers
Elf – Greg & Baud Productions
Elvis All Shook Up – 2 Stage
Evita – OVA
Footloose – Iris Performing Arts
Foxtrot – Elstars Muziektheater
Hairspray – Thailia
Hairspray – Unidos
Heerlijk Duurt het Langst – Music All Enschede
Into the woods – Onstage
Ja Zuster Nee Zuster – Zwols Muziektheater
Jesus Christ Superstar – Universiteit Twente
Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat – Stemp
Lady Marmalade – Stamppij
Legally Blonde – Amsterdam Musical
Legally Blonde – Djemm!
Legally Blonde – Musicompany
Lucky Stiff – Rijswijks Muziektheater
Midzomernachtsdroom – Winterswijks Muziektheater
Petticoat – MUZT
Pippin – Enthousiable
Rent – Vals Alarm
Robin Hood – ASK
Spamalot – LIZ
Sweeney Todd – Musicalproducties Gaanderen
The Addams Family – Belcanto Oostzaan
The Wiz – BOV
The Wiz – Vuur en Vlam
Titanic – Brabants Muziektheater
Twenty Something – STA
Villa Johanna 2.0 – Stichting Oss Cultureel
In de categorie Beste Mannelijke Hoofdrol Comedy maken kans op nominatie:
Albert Jan Verhees – Seymour – Little Shop of Horrors – PLSH Goirle
Casper Smits – Macheath- De Driestuiversopera – Virgiel
Dennis Grefhorst – Robin Hood – Robin Hood – ASK
Fokke Uiterwaal – Koning Arthur – Spamalot – Liz
Frank Dijkhof – Emmet – Legally Blonde – The Cast
Fred Nolta – Vosmeer – De Engel van Amsterdam – Musical Almere
Jeroen van Grunsven – Gomez – The Addams Family – Greg & Baud Productions
Jeroen Versteden – Bakker- Into the Woods – Onstage
Jessy Hooijmaijers – Warner – Legally Blonde – Djemm!
Job Koomen – Link Larkin- Hairspray – Thalia
Jovan Smilda – Rogier – Petticoat – MUZT
Jurrian Marx – Chad -Elvis all shook up – 2 Stage
Loek Halverstad – Gomez – The Addams Family – Bel Canto Oostzaan
Marco Marle – Leading player – Pippin – Enthousiable
Maurice Gerrits – Phillias Fogg – De wereld rond in 80 dagen – Con Brio
Michael Lakeman – Simon – Little Shop of Horrors – Z&V Opmeer
Michel Pranger – Edna Turnblad- Hairspray – Thalia
Patrick Koelman – Edna Turnblad – Hairspray – Unidos
Paul Hendrikse – Harry – Lucky Stiff – Rijswijks Muziektheater
Rick van Elk – Jan Meulman – Hoera we hebben een Koning – Historische Spelen Woerden
Rob Ritzen – Joseph – Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat – Stemp
Rogier Havelaar – Emmet – Legally Blonde – Amsterdam Musical
Temmo Berends – Emmet – Legally Blonde – Musicompany
Ties Brunt – Buddy – Elf – Greg & Baud Productions
Vincent Jalink – Cristian – Lady Marmalade – Stamppij
Wessel Braaf – Pippin – Pippin – Enthousiable
In de categorie Beste Mannelijke Hoofdrol Drama maken kans op nominatie:
Alex ten Haaf – Che – Evita – OVA
Bart Jansen – Fernand – Als ik het geweten had – Podiumspektakel Harderwijk
Berry van der Wiel – Rochester – Jane Eyre – Spot! Theater
Freek van de Heide – Radames – Aida – VAKK
Joost Naaijen – D’Artagnan – 3 Musketiers – Theatergroep SPOT
Jos Neuvel – Radames – Aida – AZOV Abbekerk
Lennard Borgo – Kardinaal Richelieu – 3 Musketiers – Theatergroep SPOT
Marcel Driessen – Henry Etches – Titanic – Brabants Muziektheater
Marco Smidt – Anatoly – Chess – Horizon
Mitchell van Kleef – Jezus – Jesus Christ Superstar – Universiteit Twente
Nico de Groodt – Jules – Foxtrot – Elstars Muziektheater
Niels van der Ham – Ramon van Aerde – Bockereyders – Max Mini
Paul Franken – Kardinaal Richelieu – 3 Musketiers – Sempre Sereno
Remco Kikkert – Roger – Rent – Vals Alarm
Roy Verhoeven – Frederic Barret – Titanic – Brabants Muziektheater
Ruben Verkerke – Judas – Jesus Christ Superstar – Universiteit Twente
Sasha ter Mors – Sweeney – Sweeney Todd – Musical Producties Gaanderen
Sten Geerdink – Lisander – Midzomernachtsdroom – Winterswijks Muziektheater
Tom van Hek – D’Artagnan – 3 Musketiers – Sempre Sereno
Vincent Jagers – Mickey Johnstone – BloodBrothers – Musicalvereniging DOS
Willem van Doesem – Mark – Rent – Vals Alarm
In de categorie Beste Vrouwelijke Hoofdrol Comedy maken kans op nominatie:
Anna Verhart – Dorothy – The Wiz – Vuur & Vlam
Anne-Marie Leuverink – Mrs Lovett – Sweeney Todd – Musical Producties Gaanderen
Annica van der Hoff – Tracey – Hairspray – Unidos
Anoesjka Volkers – Cliva – Ja Zuster Nee Zuster – Zwols Muziektheater
Babette Pasman-Schut – Heks – Into the woods – Onstage
Desiree Nolta – Engel – De Engel van Amsterdam – Musical Almere
Doortje Roosdorp – Elle – Legally Blonde – Amsterdam Musical
Esmay Delay – Dorothy – The Wiz – BOV
Eva-Marijn de Vries – Audrey – Little Shop of Horrors – Muze
Helen Hendriks – Marian – Heerlijk duurt het Langst – Music All Enschede
Hellen Hendriks – Lady of the Lake – Spamalot – Liz
Ingrid Weterings – Bakkersvrouw – Into the woods – Onstage
Irma de Vries – Patty Jagersma – Petticoat – MUZT
Isabel van Ernst – Rita – Lucky Stiff – Rijswijks Muziektheater
Jennifer Terwel – Lady of the Lake – Spamalot – Brassica
Jip Verdellen – Bombalerien – Cats – Valuascollege
Joy Jansen – Cornelia Eva van Sorgen – Hoera we hebben een Koning – Hist. Spelen Woerden
Lauren Gramberg – Miss Hannigan – Annie – Kleintje Kunstkring
Leslie Wijk – Morticia – Addams Family – Greg & Baud Productions
Marijke Wijsma – Elle – Legally Blonde – The Cast
Mariska de Heer – Ariel Moore – Footloose – Iris Performing Arts
Nina van Broekhoven – Elle – Legally Blonde – Musicompany
Pamela Kroes – Wednesday – Addams Family – Greg & Baud Productions
Robin Harsmolle – Annie – Annie – Kleintje Kunstkring
Rosa Kronenburg -Annabel – Lucky Stiff – Rijswijks Muziektheater
Tamara Heuveling – Vertelster – Joseph – Stemp
Voske Hilbrands – Nathalie – Elvis All Shook up – 2 Stage
In de categorie Beste Vrouwelijke Hoofdrol Drama maken kans op nominatie:
Annette Oosterwijk – Josien – Foxtrot – Elstars Muziektheater
Charlotte Steenbrink – Santine – Lady Marmalade – Stamppij
Cleo Smits – Milady de Winter – 3 Musketiers – Sempre Sereno
Daphne de Groot – Luisa – Zorro – Musicalvereniging Westend
Diana Borst – Florence – Chess – Horizon
Frenie Houwers – Hermia – Midzomernachtsdroom – Winterswijks Muziektheater
Hilde de Kok – Constance – 3 Musketiers – Sempre Sereno
Isabel Diaferia – Grisabella – Cats – Valuascollege
Jacqueline Quartero – Aida – Aida – VAKK
Janneke de Beer – Jane Eyre – Jane Eyre – Spot! Theater
Jelly de Boer – Mimi – Rent – Vals Alarm
Jessica Fuchs – Diana Goodman – Next to Normal – Theatertrein
Joyce Nijhuis – Inez – Zorro – Musicalvereniging Westend
Lianne van Diepen – Aida – Aida – AZOV Abbekerk
Linda van Pesch – van Ginniken – Mrs Johnstone – BloodBrothers – Musicalvereniging DOS
Mirjam Folkers – Jansje – Als ik het geweten had – Podiumspektakel Harderwijk
Romy Raaijman – Robin van Locksley – Robin Hood – ASK
Sandra Bosman – Evita – Evita – OVA
Sheranie Rikkert – Milady de Winter – 3 Musketiers – Theatergroep SPOT
In de categorie Beste Musical Comedy maken kans op nominatie:
A Little Night Music – Amsterdam Musical
De Engel van Amsterdam – Musical Almere
Elf – Greg en Baud
Elvis all shook up – 2 Stage
Hairspray – Thalia
Heerlijk duurt ’t Langst – Music All Enschede
Into the woods – Onstage
Ja Zuster, Nee Zuster – Zwols Muziektheater
Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat – Stemp
Lady Marmalade – Stamppij
Legally Blonde – Amsterdam Musical
Legally Blonde – Djemm!
Legally Blonde – Musicompany
Lucky Stiff – Rijswijks Muziektheater
Petticoat – MUZT
The Wiz – BOV
The Wiz – Vuur en Vlam
Tovenaar van Oz – De Notenkrakers
In de categorie Beste Musical Drama maken kans op nominatie:
3 Musketiers – Sempre Sereno
3 Musketiers – Theatergroep SPOT
Bockereyders – Max Mini
Aida – AZOV Abbekerk
BloodBrothers – Musicalvereniging DOS
Cats – Valuascollege
Code Monet – Fluxus
Evita – OVA
Geheugendief – Volle Zaal producties
Hoera we hebben een Koning – Historische Spelen Woerden
Jane Eyre – Spot! Theater
Jesus Christ Superstar – Ichthus Lyceum
Margareth Hughes – NJMT
Moordhoek – Muziektheater Tilburg
Rent – Vals Alarm
Sweeney Todd – Musicalproducties Gaanderen
Titanic – Brabants Muziektheater
Twenty Something – STA
Zorro – Westend Zwaag
In de categorie Beste Vormgeving/Toneelbeeld maken kans op nominatie:
3 Musketiers – Theatergroep SPOT
A Little Night Music – Amsterdam Musical
Als ik het geweten had – Podiumspektakel Harderwijk
Bockereyders – Max Mini
Caroussel – Stichting Revue Gennep
Cats – Valuascollege
Code Monet – Fluxus
De Driestuiversopera – Virgiel
De Tovenaar van Oz – De Notenkrakers
De wereld rond in 80 dagen – Con Brio
Elf – Greg & Baud Productions
De Engel van Amsterdam – Musical Almere
Evita – OVA
Foxtrot – Elstars Muziektheater
Hairspray – Thalia
Hoera we hebben een Koning – Historische Spelen Woerden
Into the woods – Onstage
Ja Zuster Nee Zuster – Zwols Muziektheater
Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat – Stemp
Lady Marmalade – Stamppij
Legally Blonde – Amsterdam Musical
Legally Blonde – Djemm!
Legally Blonde – Musicompany
Little Shop of Horrors – Goirle – PLSH Goirle
Margareth Hughes – NJMT
Midzomernachtsdroom – Winterswijks Muziektheater
Peter Pan – Stichting JONG
Petticoat – MUZT
Rent -Vals Alarm
Shrek – Vereniging Oisterwijkse Spelers
Spamalot – Brassica
Spamalot – Liz
Sweeney Todd – Musicalproducties Gaanderen
The Wiz – BOV
The Wiz – Vuur en Vlam
Titanic – Brabants Muziektheater
Villa Johanna 2.0 – Stichting Oss Cultureel
Binnenkort worden de nominaties bekendgemaakt!